PUBG Mobile UC

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) Mobile Nasıl Oynanır?

İlk olarak 2017 yılında oyun sevenlerin karşısına çıkan PUBG'nin ilk halinde, oyuncular ıssız bir adaya gökyüzünden düşerek oyuna başlıyor. (battle royale) PUBG Mobile oyununun, bu adada kendi çabalarıyla buldukları silah ve diğer ekipmanlar sayesinde rakiplerine üstünlük kurmaya çalışıyor. Mücadelenin sonunda hayatta kalan takım veya oyuncu ise oyunu kazanmış oluyor. PlayerUnknown's Battlegounds oyununu denemek isteyen iOS ve Android kullanıcıları, bu oyunu uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirler. Oyunun Mobil Geliştiricisi Tencent Games'dir. En iyi bilinen ilk battle royale mobile oyundur.

PUBG Mobile UC nedir? Unknown Cash ne işe yarar?

Oyun içerisinde kullanabileceğimiz item, paraşüt, kıyafet, kaplama ve yeni özellikler gibi pek çok ürünü satın almamızı yarayan PUBG Mobile E Pin oyun içi para birimine UC denir. Bilinen adıyla Unknown Cash olan PUBG Mobile UC satın alma işlemlerinizi Yetkili Satıcı güvencesiyle Onlineepin.com sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile UC nereden alınır? PUBG Mobile UC satın alma…

Yetkili Satıcı Onlineepin.com sitemiz üzerinden en uygun indirimli fiyatlarla PUBG Mobile UC satın alabilir, dilerseniz mobil ödeme veya kredi kartına taksitle gibi pek çok ödeme yöntemi ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. PUBG Mobile UC, Onlineepin.com oyun ve dijital kod alışveriş sitesinden satın alınır.

PUBG Mobile UC nasıl kullanılır? PUBG UC yükleme

1- İlk olarak midasbuy.com/tr/midasbuy/tr/shop/pubgm adresine giriş yapınız

. 2- Karşınıza çıkan sayfadan “E-PIN” sekmesini tıklayınız.

3- Açılan sayfada Oyuncu Numaranızı ve  satın almış olduğunuz (E-PIN) dijital kodu doğru bir şekilde giriniiz.

İşlem tamam hadi atlayın !

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!